Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GPS-en található Windows CE...

GPS-en található Windows CE 6. 0-ával lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy GPS-em, és elő tudom belőle hozni a Windows CE 6.0 Op. rendszert. Használható ez valamire a navigáción kívül? Internetet lehet rajta használni valahogy (Internet Explorer-t találtam rajta), vagy USB-s eszközöket hozzá csatlakoztatni (1db mini USB van a készüléken)? Tipikus GPS hardvere van (GSP ant., mini USB, TMC csati, memória kártya stb.), szóval gondolom nem nagyon lehet használni egyes programok futtatásán kívül másra hardverek hiányában.
2011. szept. 7. 20:57
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Ha WayteQ -ed van, akkor azon inkább nem csesztetném nagyon a Windows -t. Havernak is izgatta a fantáziáját és pórul járt. Szervizbe kellett vinnie, ráadásul kiszámlálták neki a garancia ellenére.
2011. szept. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem WayteQ-m van. egy full márkátlan kínai koppintás ami nekem van. Haza biztos nem vágnám, értek a Windows-okhoz annyira, hogy ne rendszer fájt, vagy mappát töröljek, amivel nem indul a gép, vagy a navigáció, tudom mit lehet rajta módosítani, és mit kell békén hagyni. Csak azt nem tudom, mire lehet képes egy GPS-en található WinCE 6.0 .
2011. szept. 9. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Internetezésre, mini USB olvasására, MSN-re és szöveg írására/szerkesztésére.
2011. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!