Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Képeszerkesztés hogyan?

Képeszerkesztés hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy ha van egy bármekkora méretű képem, azt lehet Photoshoppal kicsinyíteni? Úgy kellene, hogy az egész kisebb legyen.

Vagy nem is kell szerkeszteni, ha ki szeretném nyomtatni fényképnek? Ilyen fényképboltban.

Adobe Photoshop CS2-m, van, angol nyelvű, és lány vagyok, szóval ha lehet úgy válaszoljatok hogy megértsem


2011. nov. 2. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha "fényképboltban" szeretnéd kinyomtatni, akkor ott megcsinálják neked szépen, okosan ezt az átméretezést csak vidd el nekik és ennyi...
2011. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha mégis te akarod lekicsinyíteni, akkor Kép/képméret vagy CTRL+ALT+I, ahol meg tudod adni hogy mekkora legyen a kép. Ajánlott persze tudni is hogy mit mire változtatsz.


Amúgy ha ki szeretnél nyomtatni egy fényképet, akkor minél nagyobb a felbontása, annál szebb és kontrasztosabb lesz a sok pixel miatt a kép. Ha lekicsinyíted, és azt kell mondjuk 300DPI-n kinyomtatni, akkor a kis képet fel kell nagyítani hogy kitöltse az egész képméretet, ami azzal jár mint amikor nagyon belenagyítasz egy képbe: szétesik, pixeles lesz, látszódnak majd a képkockák benne, elmosódik, veszít a vonalélességéből, stb...

2011. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én az ingyenes,magyar,photo filtre-vel tudom könnyen megoldani :

[link]

2011. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2011. nov. 2. 19:46

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!