Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor jön ki a WIN 8?

Mikor jön ki a WIN 8?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani konkrét időpontot, hogy mikor dobják piacra a Windows 8-at?
2011. okt. 29. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"Development Dani Lewin pretty much confirms that Microsoft are planning to bring out Windows 8 in Fall 2012."

Ezek szerint Windóz nyóc jövő ősszel jön

2011. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem elég a 7...
2011. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
22%
Észrevettétek, hogy minden 2. Windows használható csak? (Win 95, Win Mill, Win Vista: ez mind hulladék volt) Szóval igen, mikor jön a win9? :D
2011. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyes vagy, demotivalo és ilyen szennyoldalakon láttál egy képet róla és leírod ide mit ábrázol...
2011. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3/4. A windows 95-nek semmi baja nem volt, mert az hozta el a mostani windows-ok alapját, max csiszoltak rajta a win98-cal. Aztán meg a Vista nem hulladék, mert nálam csak mindegyik gépemen gyorsabb, mint a windows 7! Ellentétben a windows 8 tényleg egy nagy rakás roncs lesz, de 2012 utolsó negyedében várható.
2011. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

ez előttev válaszoló sok gyökérrel ellentétben én már használtam windows 8-at, egyáltalán nem szar, teljesen korrekt, gyors átlátható, a Developer beta jelent meg most ősszel, a végleges egy év mulva várható...


ha akarod itt le is töltheted legálisan ingyen:

[link]

2011. nov. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

A legjobb az XP...


De minek ennyi rendszer? Sokkal egyszerűbb lenne ha egy továbbfejlesztést kéne telepíteni. Viszont az igaz,hogy 3.1 és 8 között van azért különbség, de ennyi operációs rendszer azért sokk.

2011. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2 év Windows 2000, 8 év XP - mellette párhuzamosan kb. 1-1 év Windows Vista és 7 használat után használom jelenleg a Windows 8 fejlesztői verzióját és ha kikapcsolod azt az idegesítő METRO, illetve Ribbon megjelenítési stílust, akkor sokkal jobban használható, mint bármelyik korábbi Windows. Ráadásul a csökkentett hardware-igénynek köszönhetően az 1GB RAM-mal rendelkező gépemen is fut. Csak javasolni tudom.
2011. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy amíg a Windows 8 után vissza nem mentem az XP-re én is azt hittem, hogy az XP a jobb. Próbáld ki és bizonyosodj meg róla.
2011. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Végülis sokmindent lehet mondani, de a használattól is függ!

XP-n jabb a programírás!

2011. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!