Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nm megy 60 fps fölé a...

Miért nm megy 60 fps fölé a gépem?

Figyelt kérdés

Gépem egy HP G62a20-as laptop.

Konfig:

Intel core i3 2,2GHZ, 3Mb gyorsítóval

Ati Raedon 5470 512MB

4 Gb Ram

Eredeti win 7 home premium


Az összes játéknál nem lép feljebb az fps 60-nál,hiába teszem minimumra a beállításokat.

A függőleges szinkronizáció is ki van kapcsolva mind a videókártyában mind a játékoknál.

A monitor frkvenciűja 60 hz-en van,megváltoztatni nem lehet mert ledes, lehet ez miatt van?vagy ez hülyeség?és mit lehet tenni az ügy érdekében hogy feljebb lépjen az fps?


2011. okt. 28. 17:05
 1/3 Heckler ***** válasza:
Vegyél egy játékra alkalmas videokártyát, és megoldódik a probléma.
2011. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez a kártya tökéletesen alkalmas a játékokhoz,elég sok idén megjelent játékot próbáltam, és max beállításokkal viszi is őket.

A 60 fps is bőven elég sőt...csaképp most online kezdtem el a fifa12-öt és hát ott nem lenne rossz egy kis plusz fps.

2011. okt. 28. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi kérdés, de a vsync miatt. Már biztos, hogy megoldottad, de azért leírom. Kapcsold ki a vsyncet. Ati radeonnál nem tudom, hogy hol lehet, de nvdiánál a panelnél.
2016. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!