Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem jó a routerem?

Technor kérdése:

Miért nem jó a routerem?

Figyelt kérdés
SMC routerem van és diginetem. Miért van az hogy a gépem egyszer csak gondol eggyet és minden kapcsolatot megszakít a routerrel. Nem tudom mi lehet a baj mert wifi az van szóval a router csatlakozott az internethez viszont a gépem elengedi a routerrel való kapcsolatot.
2011. okt. 27. 19:16
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Az SMC a legrosszabb router márkák közé tartozik, főleg ha valami régi elavult típust használsz. Legtöbbször már akkor is tapsikolni kell, ha egy 15 Megabites netcsomag alatt nem rogyik meg.
2011. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Ha olcsón akarod megúszni, akkor ezt ajánlom:

[link]

Ez olyan 70 Megabitig stabilan bírja. Az ára kb 6 eFt.


Vagy jobbat akarsz ez 150 Megabitig bírja WAN oldalon (nekem is ilyen van):

[link]

Ez olyan 12 eFt körül mozog.

2011. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cseszheti ha a kliense rossz. Amúgy a tplinked mennyit tud átrouteolni wan-ról lan-ra pppoe esetén? Persze csak akkor érdekel ha tesztelted legalább 80Mbit/s -es nettel.
2011. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy PPPoE -vel tesztelték vagy csak sima DHCP -vel. Itt a teszt ha érdekel:

[link]


Saját tapasztalatom nincs, nálunk csak ADSL van max. 15 Mbps -os csomagok vannak.

2011. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!