Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a GTA 5 is...

Mit szólnátok, ha a GTA 5 is Liberty City-ben játszódna? Csalódottak lennétek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%

Nem.

Ha a Rock Star North így tenne annak biztos jó oka lenne és én bízok annyira bennük hogy előítéletek nélkül várom új játékukat hiszen eddig nem volt ok csalódásra meg hát amúgy is ha a város adott attól még az évszámmal tudnak játszani/párhuzamos történetet mesélni.

2011. okt. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
én egy változatos területet szeretnék, olyat amilyen a San Andreasban is volt: gettó, erdő, sivatag, nagyváros, hegyvidék, kisebb települések, ez tetszett a Sa-ban, remélem a gta5 is ilyen lesz
2011. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én személy szerint London-nak örülnék a legjobban :)
2011. okt. 23. 00:01
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

A legjobban én Amsterdamnak örülnék.

Viszont ennek az esélye 0%.

2011. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Amsterdam, hmm nem rossz ;)


Viszont számomra érthetetlen, hogy miért nem dolgozták fel 3D-ben még Londont... Ugye a GTA 1 három területen játszódik: Liberty City, Vice City, és San Andreas

Aztán erre jött a kieg, az meg Londonban. Ha most nem erre esik a választásuk, akkor értetlenül állok a dolog előtt, nagy kár lenne... :(

2011. okt. 23. 00:08
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen alapon meg a GTA 2 egy jövőbeli városban játszódik és ez sem ismétlődött meg még egyszer. Én Vice City-re szavazok.
2011. okt. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

A Vice City a maga idejében lenyűgöző volt. Én egyszerre tettem fel a 3-mal, de a 3-mal nem játszottam többet 10 percnél.

A San Andreas is hozta az elvárt szintet, a hatalmas térképpel és az úszással. Pont a SA megjelenésekor vettem új gépet, viszont azóta is azt használom, így a 4 kimaradt. De már várom, hogy kipróbálhassam. :)

Éppen ezért nem tudom, hogy milyen a 4, és hova lehetne tovább fejlődni, Vice City földrajzi adottságai miatt nem lenne alkalmas olyan változatos helyszínre, mint az SA-ban a három nagy város és környezetük voltak. Már ha ragaszkodnak ahhoz a minimális valósághűséghez, amihez eddig.

2011. okt. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Nagy siker lesz remélem a gta5
2011. okt. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Azért Floridába is lehet egy nagy és változatos térképet tervezni, csak a kaliforniai sivatagot felváltaná a floridai mocsárvidék.
2011. okt. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Budapest :)
2011. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!