Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kapok egy gépet, mi legyen benne?

Dancsahan kérdése:

Kapok egy gépet, mi legyen benne?

Figyelt kérdés

Kapok egy gépet (PC-t) -200.000 ig.

Játszani szeretnék rajta.


2011. okt. 21. 22:48
 1/1 anonim válasza:
Ha már csak játszani akarsz,akk vegyél inkább XBox 360-at (60000ft.,Kinect-el 100000ft),vagy PS3-at(szintén 60000ft,Eye Camera 6000ft,azaz hatezer ft+ hozzás a spec kontrollerek).Ha jól tom akk mind2-n tudsz netet böngészni,de XBOX-on biztos,nekem is van.Szal én a te helyedben így kérném:XBOX 360+kinect(megéri megvenni nekem is van,qurva jó)+(ha nincs akk a szobádba,vagy ha nem zavar,h nappaliba vagy ilyen helyeken kell játsszanod)akk TV(mondjuk vmi kisebbet 80000ért)+ egyéb kiegészítők(amik nekem vannak,azokat tom ajánlani:Chatpad,sokkal könnyebb vele e-mailt,webcímet beírni,meg tudsz vele msn ezni is;Headset,beszélgetni msn en,stb....,ezt a kettőtt általában együtt adják;iluen szettet,amiben van töltő+aksi controllerbe;+ még kérj még1 kontrollert,és bele elemeket)
2011. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!