Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hova tünt 4-5 GB? (bővebben lent)

Hova tünt 4-5 GB? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Felakarok telepíteni egy játékot 12GB-kell hozzá.Töröltem a fölösleges játékokat de még mindig hiányzik 3GB.11 giga nem lehet a windows mert a z 3Gb-t foglal.2 gb zenék, képek.stb...

Hova tünt az a 6 sehol nem találom a programok telepítése törlése-ben sincs benn xask ez az 5GB.

nem értem ...

Ha valaki tud vmit légyszi írjon.

Köszi!


2011. okt. 16. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Töredezettségmentesíts. Szedd le CCleaner-t és tisztogass vele. Szedd le az Advanced System Care 4-et és a lemez ellenőrző(vagy tisztító, mittomén már) eszközzel nézd meg hogy nem készültek valahol rejtett dolgok. Ismerek olyat akinek csak úgy eltűnt 40 giga zene de a helyet foglalta és ez megoldotta. Valamint kapcsold ki a visszaállítási pontok mentését és töröld a meglévőket.
2011. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi majd megnézem segít-e.
2011. okt. 16. 18:16
 3/5 A kérdező kommentje:

hol lehet kikapcsolni a visszaállítási pontok törlését vagy milyét lécci mond meg köszi

egyépként a többi cuuc bejöt mindnekinek ajánlom

2011. okt. 16. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
A sajátgép-re jobb klikk és ott tulajdonságok és ott lesz valahol.
2011. okt. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi segíteet végrwejátsuhatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 17. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!