Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hova tűnt a start menüm?

Hova tűnt a start menüm?

Figyelt kérdés
Eltűnt a start menüm és minden ami az asztalon volt, csak egy nagy feketeség van, illetve egy külön ablak,amiben minden megtalálható ami a gépen volt...de ha azt bezárom annnyi...!
2011. febr. 3. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már az újratelepítésre gondolnék.
2011. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akár XP-d van, akár W7-ed a Start inditóikonjának a tálcán, legalul kell lennie. Persze lehet egy belőle az asztalon is, sokan innen inditanak.

Valószinű, hogy neked az össze-vissza nyomogatáskor vagy egy rossz egérmozdulatnál a legalsó részen lévő tálca tünhetett el, a Start ikonnal együtt. Ha alul nincs tálca, akkor lehet felül vagy valamelyik oldalon részben, vagy teljes mértékben eltűnve.

Ha ez a helyzet lenne, akkor játszadozzál: sorjában

egérnyillal menj tul a képernyő szélein, majd benyomott balklikkel huzd a tálcát a helyére /tehát legalulra/. Mert a Start gomb nem szivódott fel, nem törlődött, csak "eltűnt" a szemed elől.

2011. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
W7-em van!ez az egér huzogatásos modszer sajna nem jött be!:S amugy az egeret csak alulra tudom ugy levinni h tul megy a képernyőn...a többi irányba nem megy!az ablak ami egyedül bejön ott se találom a startot de minden más meg van!esetleg vmi tipp még???nagyon fontos lenne...:S
2011. febr. 4. 11:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán van az asztal alatt tálcád/legalul egy vékony csik/ vagy valahol oldalt, felül? Vagy annak egy részlete látható valahol?

Még ezt sem irtad meg.

Én ugy jártam, hogy a gyerek "eltüntette" a tálcát és én addig tököltem a balegérlenyomásos huzással, mig előhoztam. Akkor próbálj onnan huzogatni, ameddig az egérnyil ér. Sokáig kell kisérletezni.

Ha meg nem megy és gépednek/op. rendszerednek/ nincs különösebb baja, vidd service-be, ott 5perc alatt előhozzák, lehet, valószinű ingyen, mivel ez egy beállitási segitségadás és nem javitás.

2011. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egyáltalán nincs tálcám...sehol még egy vonal sincs, csak nagy feketeség!:S hiába probálkozom az nem megy az egeres modszer!:S
2011. febr. 5. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Jogtiszta vagy? Honnan buheráltad, vakartad le a W7-et? Mert én abból indultam ki. Vannak, akik őszintén megirják, hogy kalózpéldányuk van. Nincs abban semmi különös, csak akkor több probléma akadhat. Persze a jogtisztát is lehet szarul telepiteni. Asszem service vagy tényleg telepitsd ujra.
2011. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!