Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miéért "tűnt el" a DVD meghajtóm?

Miéért "tűnt el" a DVD meghajtóm?

Figyelt kérdés
a saját gépbe egyik pillanatról a másikra éltünk az ikonja és bármilyen CD/DVD t rakok bele nem ad be semmit villog kiadja a CD tartót és amikor berakom hallom hogy dolgozik mi a baja? köszi 14/F
2011. okt. 12. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Legvalószínűbb, hogy meglazult a csatlakozása. Áramot kap a másikon, azért pörög fel, és nyitja az ajtót, de a gép nem látja. Nézd meg a dvd-írón ls az alaplapon is
2011. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Start-Minden program->Kellékek->Rendszereszközök->Rendszer-visszaállítással tudod megcsinálni. Egyszer a laptopomnál is ugyanez volt a gond, de a Rendszer-visszaállítással megoldódott a probléma. Szerintem neked is be fog válni.
2011. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez sajnos nem jó mert nem lett mentve korábbi állapot a vezeték se lehet szétcsúszva mert megnéztem és beljebb nyomtam mindenhol és semmi
2011. okt. 13. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld ki ezt:

Vezérlőpult/Eszközkezelő itt keresd ki a DVD/CD-ROM meghajtóknál a DVD meghajtót, jobb klikk és ott válaszd ki az eltávolítást és indítsd újra a gépet. Ha szerencséd van akkor a WIN automatikusan visszatelepíti a hiányzó meghajtót...

2011. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!