Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg van telve a D meghajtóm,...

Meg van telve a D meghajtóm, holott semmit sem rakok rá. Mit töröljek? Vagy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Szóval, 1 éve van meg a laptop, általában a minden a C-be vagy a dokumetumokba rakok. Nincsenek sem játékok sem filmek a gépen. Képek, zenék és 1-2 video van a C-n. 99% ban meg van telve a D meghajtó, de én oda semmit sem raktam amióta megvan a laptop. A lemezkarbantartóban nincs semmi amit törölni tudna. Mitől lehet ez? Internetezés közben valami rá kerül? HOl keressem, mit töröljek? Várom a tanácsokat mitől lehet! Köszönöm :)
2011. okt. 3. 14:35
 1/3 2xSü ***** válasza:
Talán nyisd meg a Sajátgépben a D meghajtót, úgy látni fogod mi van ott. Sőt, ha egy mappán jobb klikk > Tulajdonságok menüpontra kattintasz, akkor látni fogod, mekkora helyet foglal.
2011. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen igen, ott voltam de nincs semmi!!!!csak 3 dolog van ott: WindowsImageBackup, Hddrecovery és a legfelül a számítógép neve mivel toshiba ez a mappa neve: Anita-Tosh, ha erre ráklikkelek azt írja h válasszak az alábbiak közül a biztonsági másolathoz. de hát arra nem megyek mert 1 rá se férne, 2 sok helyet foglalna. szóval arra nem mentem még. a másik 2 mappa meg a windowhoz vannak és olyan cuccok vannak benne amikről nem tudom h mik. amikor a gépet megvettük 15 % volt foglalva a D-ből mert már rajta volt a Windows7.ennyi szóval ezért nem értem, nem tudok mit törölni mert nincs semmi a D-n :(
2011. okt. 3. 19:15
 3/3 2xSü ***** válasza:
Harmadszori elolvasásra sem tudom értelmezni a leírtakat. Fuss neki még egyszer az előző hozzászólásodnak, de ezúttal használj írásjeleket, illetve röviden, csapongások nélkül írd le, hogy mit látsz.
2011. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!