Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem mozog az egerem! Mi a baja?

Nem mozog az egerem! Mi a baja?

Figyelt kérdés
Optikai egerem van, és ma, kb. egy órája szenvedek vele, a billentyűzettel kavirnyázok. Mit nyomhattam meg? Mi a probléma? Nem világít, semmit nem hajlandó csinálni. Már vagy 3x kikapcsoltam a gépem, de semmit nem javult!!! Segítsetek!! :S
2011. okt. 11. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Már én is jártam így, akkor ki kellett cserélnem a vezetékét, ami nem is olyan egyszerű. Valószínűleg szakadás van a vezetékben, próbáld meg végignyomogatni, hajlítgatni. Viszont lehet más baja is, nem érintkezik megfelelően az aljzatban, mozgasd meg azt is. Főleg, ha USB-s egered van, akkor nagyon könnyen kihúzódik úgy, hogy észre sem veszed.
2011. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha optikai egered van, kezdjük ott, hogy világít-e? Ha nem, akkor nem kap áramot, próbáld másik usb-ben (ha usb-s, ps/2-nél próbálj meg másik egeret, és ha az se megy, akkor win újratelepítés, vagy usb-s egér vásárlása). Ha világít, nézd meg, hogy az eszközkezelőben megtalálható-e. Ha nem, akkor frissítsd az eszközöket, húzd ki, tedd vissza, indítsd újra ( ha ps/2 akkor lehetőleg kikapcsolt állapotban huzigáld) Ha minden ok-snak tűbik és mégse megy, akkor újat kell venned.
2011. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Beadta a kulcsot. Még szerencse, hogy volt itthon egy ilyen féltenyérnyi PonyClubbos egér-szerűség, és azzal működik :D Nem, nem világított.
2011. okt. 12. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!