Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik notebook-ot ajánlanátok...

Melyik notebook-ot ajánlanátok? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Sajnos nem nagyon értek a gépekhez, szóval csak a fórumok által tudtam levonni a következtetést, hogy a 3 legjobb márka a Dell, Acer, Hp(na meg persze a apple de az már elég erős árkategória).Én többségében a gépen filmeket nézek ,zenét hallgatok ,internetezek, viszont fontos lenne ,hogy nagy legyen a memóriája, mert a mostani gépem is fullon van.Az összeg amit rászánnék az max. 200.000FT. Remélem tudtok segíteni.:)
2011. okt. 6. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért áz erös túlzás hogy legjobb

inkább vezetö márkák aból adank el legtöbet.

HP inkáb üzleti laptop, Acer nél meg sok macera adóshat ha rosszat fogsz ki.

Dell elég szép garanciások de nekem nem szimpik

Én amikey ajánlok márkákat:

Asus, Samsung, Lenovo

NEM ajánlom: MSI t (de te döntésed)

összes típús nem leheg mind hibás és a hibákat remélhetöleg javítsák

(és persze jó és ajánlott laptopoknál is vanak ilyenek)

Nekem most Asus ok jönek be nagyon.

k53s szériája is egéź szép már de van egy kicsit drágáb szériája ami neked való lene (kb. 200e)

mikor laptopot veszel figyeld hogy 2 év garancia legyen legalább rá.

aztán mivel egy laptop a tartóság és a nem túlmelegedés miatt jó

nem biztos hogy játékra valót kel kinézned pontosan (gondolok it i7 re meg 4 magos laptopokra nagy ghz el)

(2 gb os video kártyát nem fogsz kihsználni maximum ara hogy forrósítsa laptopot)

(8 gb ram szintén elég felesleges)

bár igaz hogy laptopot nemtudsz fejleszteni de

gyanús mikor egy laptop dupla anyi ram és video ram al ólcsóbb is mint egy másik amiben fele anyi van.

de ezek,is a te döntéseid én ájánlotam elmontam a 2 év minimum garanciára figyelést többi a te dolgod. majd lehet belinkelem asus t ha meglelem 170 volt amugy az.

2011. okt. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot amire csak 1-2 év garit adnak. A 3 év garis laptop a legjobb választás.Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom. Csak egy jó tanács.
2011. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük ezt az infrmációt

de szerintem ezt már kivülröl fúja mindenki

sajnos ezek nem lehet nek szempontok konkrétan de elöny ha ilyen amit ö ir (még jó hogy oda teszi jó tanács) a te ár kategóriádban Sandy bridge technológia biztos lesz a prociban viszont azért a 2 év gari a minimum inkáb (mivel hogy sajnos majdnem minden laptopot enyivel adnak általában)

aminél 2 évnél,töb gari van ot be is számolják,az árba néha 20-30 ezret

és ezt a pulsz 1 év garit sokszor megtudod veni,enyiérg bármlyik,más laptopra (áltálanoságban Dell nél van a 3 év gari alapból /feláral/)

persze látam már Asus ból 5 év garisat is (meg gondolom bolt fügö is lehet /de garit meg kel fizetni sajnos/)

2011. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Dell. sokat számít a 3 év garancia. de 200 alatt is kapsz általános használatra. nézd meg ezeket: [link]
2011. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1-és 3.válaszoló: Köszönöm a személyes tapasztalatot és a véleményt, de én nem vagyok Asus párti, mert unokatestvéremnek is az van és igencsak lassú, holott vadonatúj és szinte még semmi nincs rajta.Megmondom őszintén ,hogy jó dolgokat írtál ,csak sajnos mint írtam is nem értek hozzá ,én tudom mi az a i7,4magos, nem tudom mi az a video kártya(és hogy mire jó?),nem vagyok ebbe otthon viszont ha elmagyaráznád nagyon egyszerűen azt megköszönöm.Még egy kérdés, akkor 2év gari felettit ne vegyek ,mert abba már beleszámították a plusz garancia árát?


2.válaszoló:Köszönöm a választ ,viszont itt is felmerül benne a kérdés ,mi az a Sandy Bridge?



4.válaszoló: Köszönöm a linket találtam egy párat ami szimpatikus.:). Esetleg tudnál ajánlani egyet?

2011. okt. 6. 14:06
 6/15 anonim ***** válasza:

linkeld be légyszi, h melyikek szimpatikusak és megmondom, melyiket ajánlom, de azért linkelek egy-két személyes kedvencet ebben az árkategóriában: [link]

[link]

2011. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

a második amit linkeltél az nem is rossz, de akkor mutatom nekem melyik kettő tetszett meg:

[link]


[link]

2011. okt. 6. 18:32
 8/15 anonim ***** válasza:

ha tudnád azt az Asus t lineklni ami barátodnak van az jó lene:)

most egy régi Asus nem csoda ha lasu...

nem azt mondtam hgoy ne vegyél 2 évnél több garist

csak jól figyeld meg

jókat mutogatnak és te is jókat nézegetél.

de megnézem öket.

2011. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]

erös videókártya van bene vga: nvidia 540m

videókártyától függ menyire "szép a kép" föleg játékoknál számít

ez egy szép Asus szeritnem tökéletes

akkulumátora is nagy (sokáig birja)

persze ha ugy gondolod Asus ma is lassu még linekelk párat.

2011. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]

Egy szép HP Windows 7 el


[link]

türhetö Sony Windows 7 el ez is


Nagyon szép Samsung:

[link]

Ezt külön ajánlom figyelmedbe!!! 7200rmp s merevlemeze van azaz gyorsabb mint alap laptop hátértár


[link]

Zöld Sony

2011. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!