Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Analfabéta kérdés? XD

Analfabéta kérdés? XD

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Na ha ezt végig olvassátok tuti kapom majd az oltásokat, és hogy mekkora analfabéta gyökér vagyok, de... Íme a felmerült problémám.

Emachines laptopom van, kb. pár hónapja történt rajta egy billentyűzet csere, mivel bele lett borítva a víz. Lassan 2 éves lesz a laptop, semmi probléma nincs vele. Azon kívül, hogy a jobb oldali számokat egyszerűen nem tudom használni. Hiába kapcsolom be a Num Lockot, csak a plusz és a mínusz jelet tudom használni, ha ki van kapcsolva akkor értelemszerűen ezek se mennek. Mikor megkaptam a laptopot ezzel nem volt probléma. Lehet valamit a vezérlőpultban (Windows7) állítottam át, de egyszerűen nem tudok rá jönni, hogy mit.... És megőrülök, hogy miért nem mennek a számok, hiába van bekapcsolva a Num.... :/ Tud valaki valamit, hogy mit állíthattam át véletlenül? Előre is köszönöm a segítséget, és légyszíves ne nagyon röhögjetek a markotokba, hogy mekkora béna vagyok. :DDD Köszönöm :)


2011. okt. 2. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

alul a tálcán írja, hogy HU

jobbklikk és beállítások, majd hozzáadsz egy 101gombos magyar bill-t és azt állítod alapértelmezetté (alapból egy notebook billen nincs numpad, kevesebb mint 101 gomb)

2011. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hm... köszönöm szépen a segítséget. Nem tudom hogy tényleg ennyire béna vagyok, de beállítottam alapértelmezettnek és így se akarja megadni magát... Annyi változás történt, hogy a z-y helyet cserélt, mint az angol billentyűnél... De még próbálkozom vele, köszönöm. :)
2011. okt. 2. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!