Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 76fokos GPU hőmérséklet sok?

76fokos GPU hőmérséklet sok?

Figyelt kérdés
Van egy Dell Inspiron N5010-es notebookom, i5 460M 2.53GHz 6GB Ram és Ati 5650-es karival. Crysis 2-nél kicsit tuningoltam a kártyán, pontosan 650/900-ig. Az alap frekvencia 450/800. Szerintetek sok a 76 fok a kártyának, töknre tehet valamit a gépbe? Ennyire ne húzzam fel legközelebb?
2011. szept. 28. 21:23
 1/3 Argloss ***** válasza:
Laptopnál nem igazán tanácsos tuningolni a kártyát, mivel ott nem igazán tudod hozzáigazítani a hűtést. Az én notebookomban mondjuk jóval gyengébb kártya van, de 75-80 fokig ez is felmegy ha nagyon megkínzom. Eddig még nem lett semmi baja pedig már évek óta megvan, viszont a magas hőmérséklet nem igazán tesz jót az élettartamnak...
2011. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ennyi, nekem húzás nélkül. :(

55-60 fok, ha csak megy a gép, böngésző vagy még az se.

Érdekes, 55-60-nál már a ventilátor is alig megy, tehát annyira nem zavarja ezek szerint...

2011. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem valami jó a hütése a dell nek akkor

60 fok feleti értékek elégé bajosak

de ha nektek nem:P

2011. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!