Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy GPS-ben van gyalogos...

Ha egy GPS-ben van gyalogos mód, akkor van kerékpáros is?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy olyan GPS-t, amit lehet használni gyaloglásnál és kerékpározásnál is. Láttam egy-kettőt az itteni Media Markt-ban, amiknek a doboza hátuljára a termékinfók között rá van írva, hogy "pedestrian mode" (gyalogos mód). Ha ilyen opció van benne, akkor feltételezhetem, hogy kerékpáros is?
2011. szept. 23. 09:52
 1/9 DannyZuko ***** válasza:
72%
nem biztos, mivel a gyalogos és a kerékpáros kresz nem ugyanaz.
2011. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nincs. Szoftverfüggő, lehet, hogy van külön biciklis alkalmazás is, de én még nem láttam. Gyalogos mindben van.
2011. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

10:18-as:


Nem mindben van gyalogos. Nekem van (vagyis már inkább csak volt) egy olcsó Mio GPS-em, és abban csak autós mód volt.

2011. szept. 23. 10:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy az i-Go szoftverekben van, de mivel az én GPS-em elromlott, nem tudom megnézni.
2011. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De amúgy a gyalogos mód teljes gyaloglást jelent, vagy pedig belekalkulálja tömegközlekedési eszközök használatát is? Vagy ezt lehet álligatni?

Na igen, az elromlás az, amitől félek. Ezt a (számomra amúgyis hassználhatatlan, mert nincs autóm) GPS-t, ami elromlott, nyertem, tehát pénzem nem bánta.

2011. szept. 23. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedés nincs benne.
2011. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jolinar: Bár akkor, ha egy nagyvárosról van szó, akkor elég nehézkes lehet mondjuk egyik végéből a másikba elgyalogolni. És a gyalogos mód csak az adott helységen belül működik? Feltételezem azt csak nem lehet megadni neki, hogy mondjuk gyalog szeretnék eljutni Szeged-Kárász utcától a London-Hyde Parkig. :)
2011. szept. 23. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:

De, lehet. :)

Ha tömegközlekedéses kell, vegyél androidos telefont, arra vannak alkalmazások.

2011. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na jó, de városon kívül mit javasol nekem gyalogos módban? Hogy sétáljak az országút szélén? :)

Androidos telefon gondolom jó drága lehet.

2011. szept. 23. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!