Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus EEE PAD Transformer...

Asus EEE PAD Transformer kérdés. Megéri?

Figyelt kérdés

Táblagép, de nagyon szeretnék mellé egy billentyűzetet is.

Teljesen bele vagyok hullva. Terhes vagyok, orvoshoz járkálva sokat várakoztatnak, és a dokihoz is egy órás az út.

Viszont csak szülésig használnám, és addig is csak heti 1-2x..

Laptopunk van, csak pont a születés utánig lesz elérhető (elutazott a férjem, és elvitte).

Az anyagi helyzetünk nem fényes, de általában, amit nagyon akarok, azt kigazdálkodom (nincs sok ilyen egyébként).

Te megvennéd?

Ha igen, akkor 110 ezerért magyarországon, vagy 80ezerért külföldről? (sokat rendelek külföldről, elektronikai cuccot még nem..)


2011. szept. 15. 17:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem, a kovetkezo generacion futna a win 8, ezen meg nem. bocsanat, nem olvastam el eleg figyelmesen a cikket
2011. szept. 15. 18:35
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Na azért szép,is lene birná win8 at:)

androidos ez csak alapból

és hát ha ÁFA val tudod megveni 80 vagy 110 ért? mert mindenüt 160 körül látom szóval ha garanciálisan anyiért megtudod veni ved persze külföldre küldöd szerelni ha nem jó? de ha megbizol benük rendben

szép és jó amugy meg hát ma még nincs nagyon más hasonló de majd sok lesz.

2011. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

OKTOBERBEN jelenik meg a transformers 2, ami icecreames lesz (vagy hogy hivjak az uj androidot), meg windows 8at is birni fogja


kulfoldrol fogom megrendelni (magyarorszagra szerintem csak jovore fog bejonni)

Koszonom szepen a valaszokat


ps: magyarorszagon 110 afaval, igen, kulfoldrol 80 postakoltseggel, nemzetkozi garival

2011. szept. 15. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!