Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus EEE PAD Transformer...

Asus EEE PAD Transformer kérdés. Megéri?

Figyelt kérdés

Táblagép, de nagyon szeretnék mellé egy billentyűzetet is.

Teljesen bele vagyok hullva. Terhes vagyok, orvoshoz járkálva sokat várakoztatnak, és a dokihoz is egy órás az út.

Viszont csak szülésig használnám, és addig is csak heti 1-2x..

Laptopunk van, csak pont a születés utánig lesz elérhető (elutazott a férjem, és elvitte).

Az anyagi helyzetünk nem fényes, de általában, amit nagyon akarok, azt kigazdálkodom (nincs sok ilyen egyébként).

Te megvennéd?

Ha igen, akkor 110 ezerért magyarországon, vagy 80ezerért külföldről? (sokat rendelek külföldről, elektronikai cuccot még nem..)


2011. szept. 15. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném, meg felesleges. Túl drága. 60-70-ért már veszel egy kis netbookot amivel ugyanarra vagy képes.
2011. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

gondoltam ra, de netbook feltuno lenne a metron olvasni, es a netbookok csak 2-3 oraig birjak, ez meg 10..(dokkoloval 15)

lattam mar tablaval olvaso embereket, nem olyan "gaz", mintha netbookkal olvasnanak.

valahol bennem van ez is. (nagyok is, es hamarabb lemerulnek)

2011. szept. 15. 18:07
 3/13 A kérdező kommentje:
(ja, ment a zold kezecske, koszonom a velemenyt, szamitani fog a pro-kontraban)
2011. szept. 15. 18:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én samsung tabot venék

ha nagyon szükséges a dokkoló akor jó ez is.

mert hogy még más dokkolost nem látam:)

2011. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

koszi :D

en se lattam! allitolag keszul a tabhoz is a dokkolo, de nekem surgos lenne.. :)

meg bevallom ebbe.. beleszerettem. marmint nem tudom volt e ilyen, hogy tudod hogy nem a legjobb, de ezt akarod, mert neked igen.. :)

2011. szept. 15. 18:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ez az asus továb birja

meg lehet rá windows t is teni?

2011. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ha tetszik és jó ved meg

valahol lehet ki is lehet probálni mediamarkt vagy valahol

2011. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Netezni csak wifi rol vagy telefont hozákötve lehet ezt irta legalábis egy oldal
2011. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

[link] Windows 8 mehet majd rá


Egyedul vagyok a 2,5 eves örökmozgóval, akit nem szivesen vinnek a médiamáriaba, igazából netről rendelném (vagy netrol rendelve szemelyes atvetellel).


Arra is valaszolnatok, hogy magyarorszagrol vennetek meg e 110 ezerert, vagy kulfoldrol 80 ezerert?

koszi!

2011. szept. 15. 18:31
 10/13 A kérdező kommentje:

nem hasznalok 3G-t, en mindig wifirol netezek. filmet neznek rajta, meg olvasnék (talán fulest radugva zenehallgatassal egybekotve az olvasást, milyen luxus lenne már :))), meg szeretem az agyam kicsit mozgasban tartani, ezert fordítanék is rajta.

ennyire hasznalnam. (meg ahol van wifi, ott bogarasznek, a 3g-ért azt hiszem fizetni kell, olyat sose csinaltam, es nem is tervezek)

2011. szept. 15. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!