Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szaggat minden játék?

Miért szaggat minden játék?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy szaggatnak a játékok a gépemen és nem értem miért! Eddig nem volt semmi baj! Pl. A GTA4-et nyomattam, nem volt semmi baj, egy darabig abba hagytam, aztán folytattam de már szaggatott, nem rég feltettem a Dirt 3-at az is szaggat Leszedtem a legújabb videokari drivert, de semmi változás, most újra raktam a gépet, de még mindig szaggat. Már tiszta ideg beteg vagyok! Konfigom alapján nem szabadna szaggatnia.

Konfigom:

Video kari: Nvidia Geforce GTX 275 1792MB DDR3

Proci: Intel Core I7 2,67 GHz

Alaplap: Asus P6T Deluxe V2

Ram: 6gb DDR3


2011. szept. 11. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ÁLLITS LE minden letőltést, zárj be minden föfösleges progit, mert az nagyon lefojtja!!!
2011. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ilyen hardverrel nemkéne szaggatnia..
2011. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csinálj egy rendszer tesztet

(amugy nem melegszik túl gép talán?)

nem tetél fel valami programot ami nagyon leterheli rendszert?

2011. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha leállítok mindent akkor is szaggat,próbáltam a gamebooster progival is ,akkor is szaggatott!

Én is túl melegedésre gondoltam,de ahhoz is tettem fel progit,és nincs túl melegedés!

Ötletem sincs már mi lehet gond!

Lehet el kellene vinnem a gépet szerelőhöz!

2011. szept. 14. 19:26
 5/5 anonim válasza:

Nézd meg a videokártya szoftverében mi van beállítva:

Élsimitás

Anizotróp szürés

meg egyébb Nvidia beállítások minden legyen alkalmazás szerinti vagy inkább off


Szokott lenni játékokhoz választható Game profil...Keresd meg és töltsd be hátha segit. Ha így is szaggat akkor melegszik a vga...

2011. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!