Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopomban 256-os vga van,...

A laptopomban 256-os vga van, de beépített, ezért sok játék szaggat. Hallottam valami olyat, hogy a RAM-ból lehet hozzáadni. Ha lehet, hogyan?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 16:03
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Be kell lépni a BIOS-ba, Shared memory vagy valami hasonló néven van.
2010. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem az a baja, hanem hogy ELAVULT a GPU.


nekem 512 mega beépített sajátja van, és sosem használ 80 megánál többet.

2010. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem lehet semmi elavult, nincs egy hónapja, hogy vettem. 3 giga ram, 2 giga dual proci 256-os beép VGA és win7
2010. júl. 25. 16:17
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Az teljesen mindegy mikor vetted, az integrált VGA-k szinte csak arra valók, hogy színes képet adjanak, főleg ha azok Intel, Via vagy S3 chipsetesek.


Nvidia, ATI Rulez.. XD

2010. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amd m880g with ati mobility radeon hd 4200
2010. júl. 25. 16:32
 6/7 A kérdező kommentje:
de engem az érdekelne, hogy lehet hozzáadni memóriát, hogy jobban fusson
2010. júl. 25. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:

" Az teljesen mindegy mikor vetted, az integrált VGA-k szinte csak arra valók, hogy színes képet adjanak, főleg ha azok Intel, Via vagy S3 chipsetesek. "


Intel i3 chipsetből van ugye az integrált vga-m és simán nfs shift meg bármi hülyeség megy rajta ami nem konkrétan geforce v ati-t kér és van 1,5gb vga memóriám meg 4.0 pixer shader stb..


Bioson belül tudod állítani. Nekem asztali gépbe gigabyte alaplap biosánál:

Advanced BIOS Features->Frame Buffer Size (asszem ezaz:D)

2010. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!