Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik az előlapi jack...

Nem működik az előlapi jack bemenet. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam ezt a gépet, viszonylag régi, 1.8 GHz-es AMD, 512 mb RAM és integrált Realtek hangkártya. Az előző tulajdonosnál működött, azt hiszem SP2-es XP volt rajta, viszont én formáztam és most SP3-as XP van rajta. A hang faszán működik, felraktam az audio drivert, viszont az előlapi jack nem működik, pedig fontos lenne, hogy ne hátra kelljen állandóan dugdosni a fejhallgatót. Leszedtem frisebb drivert, azzal sem működik. Realtek HD Audio Drivert meg nem tudom felrakni, a mostani Sound Managerben pedig nem lehet semmi ilyesmi beállítani. Valaki tudja esetleg, hogy mi a retkes szarért nem működik?
2011. szept. 11. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A gép belsejében babráltál, mert ha igen, akkor lehet, hogy az előre vezető kábel kicsúszott.

Vannak driverek, amiknél külön kell állítani az ilyen bonusz kimeneteket, sajnos ebben nem tudok segíteni, mert nem volt soha több kimenetes gépem, aminél alapból ne működött volna.

Ha végkép nem megy, akkor tudom ajánlani a hosszabbító kábelt. Hátra bedugod, előre hozod, elöl valahol rögzíted, és kész. Nem épp elegáns, de biztos működik.

2011. szept. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából nem nagyon babráltam benne, de előfordulhat, hogy szállítás közben valahogy kihúzódott. Úgyis pár nap múlva cserélek benne winyót, akkor lecsekkolom.

A hosszabbításos megoldást más is ajánlotta, lehet az lesz belőle. Köszi azért.

2011. szept. 11. 01:58
 3/3 Hannibál185 válasza:
Nekem szerelő azt is mondta, hogy a hangkártya nem mindig van alapból előre is csatlakoztatvca, azt kell csekolni
2011. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!