Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom azt megcsinálni,...

Hogy tudom azt megcsinálni, hogy a nyomtatót megosszam?

Figyelt kérdés
Tehát hogy pl. laptopról is tudjak nyomtatni?
2011. aug. 31. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen op.rendszered van? Mert ez bizony erősen függ tőle.


Pedro

2011. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Xp mindkét gépen! /Nem tudom az befolyásolja e hogy az asztali gép már nem egy új fajta darab:)/
2011. aug. 31. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Start menü -> Eszközök és nyomtatók -> nyomtatóra JOBB gombbal kattintani -> Nyomtató tulajdonságai (NEM tulajdonságok!) -> Megosztás fül


Aztán ezen belül a Nyomtató megosztása négyzetet bejelölni, majd végig OK-zni....


Azért ezt most eléggé emlékezetből írtam, lehet hogy nem pontos. (Nekem már W7-em van, csak régebben volt XP) Ha valahol tévedtem, ne haragudj.


Pedro

2011. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A másik gépen szintén Start menü -> Eszközök és nyomtatók -> Nyomtató hozzáadása -> Hálózati nyomtató -> (itt kis idő alatt meg kell találnia a másik gép nyomtatóját) -> elfogadás, OK végig...


Pedro

2011. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megcsináltam végig amit írtál és kiírta hogy nem tud csatlakozni:/ Nem tudod véletlen hogy ez miért lehet?
2011. aug. 31. 19:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Hajaj.... Bevallom, hirtelen nincs tippem. Azért nem felejtem el, ha valami ötletem van, szólok.


Hálózatod jó? Tehát látja egymást a két gép?


Pedro

2011. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Start->Minden program->Kellékek->Távoli asztali kapcsolat
2011. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ááá:/ Mindkettő lehetőséget megpróbáltam, és azt írta ki hogy nem tud csatlakozni a távoli számítógéphez.. Szerintetek ez miért lehet?
2011. aug. 31. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a hálózatoddal van valami baj. Előbb azt kellene rendbe hozni, csak utána tudsz nyomtatót megosztani.


Pedro

2011. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pedig az internet az az asztali gépen keresztül van..:S Nem értem.. Esetleg valami ötlet hogy mi lehet a baj?
2011. szept. 1. 06:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!