Mennyi egy warn?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a warn az egy figyelmeztetés bizonyos oldalakon. ha erre voltál kiváncsi, ha nem fogalmazz pontosabban.
2011. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Nyolc!
2011. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Mennyi?

Három!

Mi három?

Mi mennyi?!?

2011. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vagyokakilehetek ***** válasza:
47%

ez is nevezhet a nap kérdésére :D:D:D


ekkora lúzer kérdést :D:D

2011. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:/ Torrent oldalakon láttam a bónuszpontoknál: "1 warn törlése". Gondoltam, hogy ez egy egység. Bocsánat a tudatlanságomért. -.- Nézzetek nyugodtan nyomoréknak, köszönöm! Nem hiába kérdeztem.
2011. aug. 30. 18:27
 6/9 vagyokakilehetek ***** válasza:

nem attól tudatlan valaki hanem tud valamit. hanem ha még egy nyomorult kérdést se tud rendesen megfogalmazni...


minden torrent oldalon más és más a szabályzat.

2011. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Felfogtam, hogy nem jól tettem fel a kérdést, de nem a fogalmazással volt baj, hanem, hogy nem tudtam, hogy a warn nem egység. Nekem teljesen úgy jött le, hogy a warn gigákat tölt fel a torrentemre. Nem is gondoltam, hogy ez lehet más is. Máskor körülményesebb leszek majd, mielőtt kirakok egy kérdést, mert ha elszúrok valamit, máris jönnek a szapuló kommentek, és egy normális választ sem kapok. Kivétel ez alól az első válaszadó.

Tehát újból felteszem a kérdést:


Mi a warn?

2011. aug. 30. 20:04
 8/9 vagyokakilehetek ***** válasza:

akkor most még egyszer leírom amit más is és én is írtam.


"a warn az egy figyelmeztetés"


"minden torrent oldalon más és más a szabályzat."


vagyis. ha egy adott oldalon ahol regisztrált vagy és különböző tevékenységet végzel ott a vezetőség tulajdonos/ok szankcionálhatnak ha nem a leírt vagy a nem leírt de elvárt módon viselkedsz.


például csalsz, káromkodsz, visszaélsz, stb stb


ezt általában WARN=büntetéssel jutalmazzák, ami több mindenből állhat. bizonyos ideig megtiltanak az oldalon bizonyos tevékenységet a warnal jutalmazott személynek.


torrent oldal esetében például letöltés megvonása stb.


warn ha többet begyűjt valaki akár ki is tiltják az oldalról. azt BAN-nak hívják



itt van néhány szabályzat egy egy oldalból beidézve

-------------------------------------------

2 hét figyelmeztetés, a letöltési jog megvonása és Leecher rang, ha a Felhasználó régebben regisztrált, mint 2 hét, aránya 0.3 alá esik és letöltése több, mint 1 GB. Ha 2 hét eltelte után sem változik az arány, akkor a Felhasználó kitiltásra kerül.

4 hét figyelmeztetés jár annak a Felhasználónak, aki más torrent oldalt reklámoz, illetve bármilyen reklámot tesz közzé az oldalon a Vezetök beleegyezése nélkül !

/ Megszegése warn-nal, rosszabb esetben kitiltással jár. /

1 hét figyelmeztetés: A Moderátorok döntésének megkérdöjelezése ( bármilyen formában, bárhol )

1 hét figyelmeztetés: A Fórumban, a torrent hozzászólásoknál vulgáris kifejezések használata, illetve személyeskedés.

1 hét figyelmeztetés: A torrent bejelentés indokolatlan használata, illetve, ha a torrentre/Felhasználóra tett bejelentés indoka alaptalan vagy értelmetlen. Újra seedelés kérésére ne használd, arra ott a megfelelö funkció !

Amennyiben olyan szabálytalanságot tapasztalunk, amiröl a Szabályzat nem rendelkezik, egyéni elbírálást alkalmazunk. A büntetés PM küldéstöl az oldalról való kizárásig terjedhet.

--------------------------------------------------


--------------------------------------------------

:: Figyelmeztetés (warn) jár a következőkért


Torrent kérése nem megfelelő helyen.

Felszólító - kérdőjelek - smilek sokszoros használata (pl. !!!!)

A felkerülő anyagok más formátumba való átkódolásának kérése.

Feltöltő, feltöltés, illetve seed sebesség kritizálásáért.

Aki letölt, az töltsön fel is! Letöltés után maradj pár órán át seedelni! Aki "azonnal" lelép a seedelés elől, az figyelmeztetésben részesül!A második figyelmeztetés után akár "ban-t" is kaphatsz.

A letöltött torrentet mindaddíg köteles vagy seedelni amíg az arányod nem éri el a 0.7-et, vagy a letöltéstől számított 5 nap kötelező seed idő nem telt le!

A Feltöltő rangon kívül bármilyen más rang kérése, kunyerálása.

Torrent hozzászólásoknál seed -ért könyörögni.

Torrent hozzászólásoknál felező és/vagy szorzó jelzést kérni.



:: Általános szabályok - A szabályok megszegéséért kitiltás járhat!


Ne kérdőjelezd meg a moderátorok döntéseit!

Ne tölts fel innen letöltött torrent fájlokat más oldalra!

Csak annyi anyagot töltsél le, amennyinél seedeléssel tudod tartani legalább a minimális 0,3-as arányt!

Egy torrent letöltési, feltöltési mennyisége mindig annál a felhasználónál kerül elszámolásra, aki az oldalról letöltötte a torrent fájlt.

Az általad letöltött torrent fájlt bármikor, bármelyik másik gépre letöltheted, vagy onnan seedelheted.

--------------------------------------------------



dióhéjban ennyi... ha még van kérdésed szólj. csak fejtsd ki rendesen mit is akarsz tudni...



szép napot

2011. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 3. 18:33

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!