Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltelepítettem a gépemre az...

Feltelepítettem a gépemre az Ubuntu operációs rendszert, de nem megy. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

A gépre fel van telepítve Windows XP amit az XP letiltott. Most feltettem az Ubuntut, de az se megy.

Az Ubuntu sok várakozás után kiteszi az asztalt, de nem enged semmire se kattintani, és az asztal is üres.

Valaki tudna segíteni akár Windows Messenger-en keresztül, mert azt se igazán tudom, hogy mit írjak ide.


2011. aug. 30. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ühüm. Hanyas Ubuntu, milyen gép? Mit jelent az, hogy "amit az XP letiltott"?


Ha megnyomsz egy Ctrl+Alt+F1-et az Ubuntuban, mi történik? (Ha történik valami, akkor Ctrl+Alt+F7-tel (vagy F8-cal) tudsz visszaváltani.) A Caps Lock/NumLock nyomogatására kigyulladnak/elaludnak a megfelelő ledek a billentyűzeten?

2011. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!