Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?...

Milyen laptopot vegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Hello!Laptopvásárláson töröm a fejem és nézegetem pár napja milyenek vannak és milyen árban...

Nincsenek nagy igényeim,csak hogy lehessen rajta gamelni normálisan (CoD 4-el,esetleg Crysis,GTA IV.,1-2 hasonló játék,Assassin's Creed,ilyesmik) és ha lehetséges akkor 90-10.000 Ft-on belül legyen,vagy esetleg egy olyan kéne amiben nem integrált a videokari és akkor kicserélném egy olcsó és jó videókártyára :)Mert amiket néztem és jók azok mind 150k felett vannak és nincs annyi keret rá :)

Szóval tippeket kérek (Jah és lehet használt is ha jó minőségű)

Előre is köszi!


2011. aug. 27. 18:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,igen ebben valóban durva videókártya van :D (főleg az árához képest)

Azthiszem ez lesz az ideális gép nekem,és nem is drága+garanciás :) Mégegyszer köszi

2011. aug. 28. 00:21
 12/18 A kérdező kommentje:

Még valami:

Az Asus-al elmenne ez a game? [link]

6gigát írnak hogy annyit zabál meg minimum 4et,de meglehet próbálni?

2011. aug. 28. 00:59
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze, menni fog rajta szerintem low-on!
2011. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jah, és amúgy szerintem bővíteni is tudod a ramot 4GB-ra.
2011. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Remek :D Azt nemtudod esetleg hogy az akksi mennyit bír ha nincs bedugva a töltőre?

Egyébként ez 2magos proci ugye?Mert valahol nem írják oda,de valahol meg ott van hogy Dual Core.A proci jól fogja bírni?

Előre is köszi a válaszokat!

2011. aug. 28. 13:48
 16/18 anonim ***** válasza:

[link]


Jah, de ez a legjobb mind közül(szintén utolsó voltam) :D

2011. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
HÁt ez túl drága,de még úgyis nem mostanában veszem (kb 1 hónap múlva ) szóval addig még lejebb mehet az ára :) Egyébként a procija gyengébb mint a másik Asusnak,nem?
2011. aug. 30. 16:57
 18/18 anonim válasza:

nekem van egy erős asztalim és ha megyek át a mama-hoz akkor szétszedem és átviszem ott is van asztali átdugdosom a kábeleket aszt kész mehet a jatek.

asztalit vegyél

2012. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!