Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Spray helyett valami, , házi...

Spray helyett valami, , házi praktika, , laptop venti tisztitáshoz?

Figyelt kérdés

Ki akarom fujatni a laptopom ventijét. nincs spray-em, és hát hétvége van, venni sem tudok. van valami otthon megtalálhato dolog ami jo rá? egyébként ott kell fujatni, ahol lyukak vannak és jön ki a levegő ugye? szétszedem és megprobalom megkeresni.


bocsi de még nem csináltam ilyet, de de remélem sikerül, pénzt nem akarok adni ilyenért.


2011. aug. 27. 11:35
 1/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

a laptop alján ahol a venti kifújja a levegőt van egy csavar amivel levehető a burkolat arról a részről.

vedd le. vedd ki a ventit + a hűtőbordát és porszívóval vagy kis ecsettel tisztítsd meg.


én például így szoktam..

nekem toshiba sa50 van ezen a modellen így van

[link]


más gépen lehet másképp de biztos megoldható

2011. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszt. nekem kicsit nagyobb az a rész, kb a gép 40%-a amit külön le lehet venni. de pont azon vannak a levegőnyilások, ugyhogy biztos az lesz az. egyébként nem veszélyes porszivoval? persze legkisebbre leveszem a teljesitményét, de azért benne van hogy kiszippant valamit nem? mondjuk a billentyüzetet is azzal szokom, végére szokok huzni egy szilon zoknit, hogyha valamit felszivnak akkor az elakadjon ott. és igy látni is hogy mennyi mindent felszed.
2011. aug. 27. 16:31
 3/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

harisnya is megteszi.

ennek több jó tulajdonsága is van.


1- nem megy bele a gépbe ha valamit kiszippant/igaz nem szippanthat mivel minden rögzítve van, ha nem akkor úgy is gáz van már/ (leforrasztva vannak az alaplapon a dolgok, ami meg nem az csavarozva)


2- ha már letépted az asszonyról a nájlont akkor ott is lehet még valamit csinálni a porszívózás után előtt helyett /megfelelő rész aláhúzandó :D :D


igen az nem árt ha lejjebb veszed a fordulatot ha van rá mód.

2011. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csaj vagyok....de köszönöm, nevettem legalább egyet :))
2011. aug. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!