Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? ( nézzetek...

Inuaki kérdése:

Most mit csináljak? ( nézzetek be )

Figyelt kérdés
Szóval nemrég felraktam a win7-et gépre, home premium-ot de nem kompatibilis a counter-strike 1.6-al ( STEAMES VAGYOK ), imádok cs-zni, és nem tudok játszani, most rakjam vissza a windows XP-t?? utálom az XP-t, viszont a CS1.6-ot imádom, és imádom a win7-et viszont utálom, hogy nincs CS 1.6 .... MOST MIT CSINÁLJAK? XD
2011. aug. 26. 13:52
 1/7 Melinda- válasza:
hát csináld azt hogy fogjál egy baseball ütőt opszt verd szét az egész gépet oszt cshőőő Meli voltam ;DD :))
2011. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hozzáértők válaszát kérem nem pedig 12 éves nagyszájú beképzelt kislányokét, köszönöm! :)
2011. aug. 26. 13:58
 3/7 Melinda- válasza:
Na akkor eggyik ismerősöm is Vin 7 et rakott a gépére na annak a gépje jól szétbaszódott ( már bocsi hogy így mnodtam) Szal szerintem felejtsd el a win7 et :)) ;DD
2011. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Az előzőekkel ne foglalkozz, csupa baromságot írnak!

Egyik barátom egy teljesen modern gépen Win7 64-bites oprendszeren játszik eredeti CS 1.6-al Steam-en.

Nálunk minden problémára az volt a megoldás, hogy a játék beállításaiban a grafikus renderelőt DirectX-ről OpenGL-re állította.

Egyébiránt a Win7 legyen frissítve és legyenek fent a legfrissebb driverek is. XP-re pedig 2011-ben eszedbe ne jusson visszamenni.

2011. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt már nevezem válasznak,köszönöm, de mégis hogyan állítsam be, hogy jó legyen a cs1.6? :S
2011. aug. 26. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos ha leírnád, hogy hogyan "nem megy" a játék, az segítene.

Nem indul el? Vagy elindul, de hibás?

2011. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nos, a Steam.exe normálisan elindul, beadja, ninsc gond vele

a cs 1.6-ot is beadja de kifagy a játék a főmenüben, az sem jelenik meg, hogy new game, find server stb.... csak a kép jelenik meg, és onnastól tölt a végtelenségig a windows, a windows nem fagy le, meg semmi sem, csak a játék fagy ki,


remélem elmondtam érthetően mindent.

2011. aug. 27. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!