Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a számítógépemnek?...

Mi a baja a számítógépemnek? . Egy páran írták már ezt a kérdést, de ide is nézzetek el.

Figyelt kérdés
Nem rég feltelepítettem a Windows 7-et és megy elég jól meg minden.. , csak annyi a szop@cs, hogy nincs rajta hang!! Elhívtam egyik, ehhez jobban értő ismerősömet, és ő sem tudott vele mit kezdeni! Mit tegyek? v mér nincs rajta hang?! Ez azóta van, mióta rajta van a Windows 7. Nekem fogalmam sincs, hogy hogyan álljak hozzá,vagy hogy ilyenkor mi a teendő. Valamit mondjatok, és tudom, hogy ez nem az én műfajom, de nem kell lehülyézni..
2010. nov. 2. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel kellene telepíteni a hangkártyát, ez az első, ami eszembe jut.
2010. nov. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fel kel rakni a hangkártya driverét... ja meg akkor már a videót is, mert az alap szart se ér...
2010. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Töltsd le a CPU-Z programot, (nem kell telepíteni), majd a "Mainboard" lapról írd le az alaplapod típusát. Belinkelem a megfelelő drivert, amit fel kell telepítened a hanghoz. Ha sehogy sem sikerül, távézérléssel is megcsinálhatom neten keresztül. Segítettem már néhány embernek így.
2010. nov. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!