Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes- e vízhűtést rakni a...

Dave97 kérdése:

Érdemes- e vízhűtést rakni a gépembe? A vgara és a cpura tennék.

Figyelt kérdés

vga: asus eah 5750 /1gb/

ram: 4gb

táp: 500w

alaplap: Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-MA770-UD3 (Socket M2)

cpu: AMD Phenom II X2 550 Callisto 45nm technológia


2011. aug. 22. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
ha meg tudod fizetni, akkor persze.
2011. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, de inkább így teszem fel a kérdést: érdemes- e vízhűtést rakni a gépembe, vagy rakjak be inkább 2 12 cm-es ventit/házhűtésre/?
2011. aug. 22. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha neked megéri, akkor érdemes, de feleannyi pénzből tudsz olyan léghűtést venni, amire nem lesz panaszod.
2011. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi..... csak, ezt nem írtam bele, most jutott eszembe, hogy azonkívül hogy léghűtést érdemes e belepakolni..... ha van benne, akkor egy kicsit feljebb csavarnám a proci, vga kapacitást is, azaz felhúznám őket, hogy egy kicsit ütősebb legyen. amúgy nekem már 15 ezer hufból kijön a vízhűtésem a procira, és a vgara. ELVILEG! :D
2011. aug. 22. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdemes, bár a hőcsöves megoldás is nagyon jó, egy szép nagy hűtőbordával. (de a vízhűtés szebb sötétben :) )
2011. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tuningolni akarod akkor tegyél vízhűtést, amúgy nincs értelme szerintem. Max menőzhetsz a haveroknak.
2011. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi szépen.... amúgy szeretném tuningolni a gépet, de még eldöntöm, mert elég pénz igényes. köszi a válaszokat
2011. aug. 23. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!