Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » DVD-t csak DVD+R es lemezre...

DVD-t csak DVD+R es lemezre lehet írni?

Figyelt kérdés
Akkor a DVD-R re mit írnak? Nekem csak olyanom van és filmet szeretnék kiírni. Vagy mi a különbség a kettő között? Hétköznapi nyelven légyszi, annyira azért nem vagyok otthon az ilyen témában.
2011. aug. 22. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Beírtam a google-be hogy pluszos és mínuszos dvd, nézd csak mit adott ki:


[link]


Ennyit te is megtehettél volna magadért.

2011. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kössz a semmit. Ezt már én is elolvastam. Azt írták, hogy gyártási külömbség van köztük, de mindkettőt lehet használni , de a gépem nem ír ki DVD-t csak plusszosra vágom? Erre kértem választ.
2011. aug. 22. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha csak + -t ír a géped, akkor használd azt. D

Ugyanolyan jó lesz.

Amúgy adatmentésre + -os lemez, minden másra - -os lemez. Filmek írásához pl egy régi teszt>>> [link]

2011. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Látszólag azt se tudod mit kérdeztél meg, de izések a saját kérdésedből:


"Vagy mi a különbség a kettő között?"

2011. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Akkor a DVD-R re mit írnak? Nekem csak olyanom van"


Szóval mínuszos lemezed van, azt egy szóval se írtad, hogy az íród csak azt írja.


Ki se tudod magadat fejezni magyarul, de pofázni azt tudsz.

2011. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Itt egyedül, aki arcoskodik az te vagy. Nem az a dolgod, hogy felettem ítélkezz, hanem, hogy a kérdésre válaszolj, ha meg nem tudsz válaszolni, akkor ide se gyere.
2011. aug. 22. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszoltam, a gond csak az, hogy te másra gondoltál, mint amit leírtál, szóval néma gyereknek az anyja sem érti a szavát. Ezért ne én legyek már a hibás...
2011. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!