Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettünk egy NOTEBOOKOT! DE...

Vettünk egy NOTEBOOKOT! DE FREEDOS VAN RAJTA! Hogy kell bootolni?

Figyelt kérdés

Na ugye vettünk egy notebookot:asus x53u-sx006d-t!

FreeDos operációs rendszer van rajta de ahoz kevés a tudásom :S Az lenne a kérdés hogy hogy tudnám bebootolni a win7-telepítőjét????Mert Nem bírom bebootolni BIOS-t meg nem találok rajta tudnátok nekem segíteni?


2011. aug. 22. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt a segítség.

[link]

2011. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Általában Del, F1, F2


nem emléxek már melyik volt, de utána ott a bioszban már ugyanúgy csak lődd be h pendriveról vagy dvdről bootoljon.

2011. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1.kommentelőnek!Azt tudom hogy kell beállítani a biosban csak azt nem tudtam hogy nyissam meg!!De már sikerült asszem a esc+f* valamelyik nem tom mert végig nyomkodtam azt a sort, De azért KÖSZ!
2011. aug. 23. 09:09
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
esc + F9
2011. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is segítsetek légyszíves. Ugyanilyen gépet vettem. Kiírtam dvd-re a Windows 7 kalózverzióját. Még a BIOS-t is meg tudom nyitni ESC + F9-el. Beállítom a DVD-t, újraindul, de megint jön a FreeDOS. :( Mit kell először egyáltalán bebootolni? A Win 7-et vagy a géphez mellékelt driver-t? Tudnátok segíteni? Köszi előre is.
2011. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A BIOS-ban a boot (fülnél) menüpontnál át kell állítani a dvd meghajtót at elsődlegesre hogy ne a winyót bootolja be aztán nyomsz egy f10-et (SAVE AND EXIT) és le ok-ézod

Kiírja hogy CD vagy DVD indításához nyomjon meg egy billenytűt... vagy ilyesmit akkor nyomsz egy ENTERT-t és onnan már BOOT-ol is!Ha nem sikerült akkor nézd meg hogy jól írtad-e ki mert ha nem akkor nem tud BOOT-olni!Írj vissza hogy sikerült-e?!

2011. aug. 25. 09:17
 7/12 anonim ***** válasza:
sajnos nem. :( küldök egy képet , azt látom a BIOS-ban a boot fülnél. Eddig már korábban is eljutottam, csak nemtudom beállítani a DVD-t. Nézd meg: [link]
2011. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
köszi szépen a segítséget sikerült, de egészen másképp módon. Akinek még ilyen problémája van, annak előszeretettel ajánlom: [link]
2011. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Örülök ha sikerült de azt nem mondtad hogy penrive-ről szeretnél telepíteni!!! mer az már megint más!
2011. aug. 26. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!