Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Netbookokban lévő Intel...

A Netbookokban lévő Intel Atom processzorok egy magosak?

Figyelt kérdés

Ha igen, nem korszerűtlen ma már egy 1,5-1,6GHz körüli processzor ma már?

Ráadásul vagy 30-40ezerrel többet költünk, akkor már egy normális Notebookot kapunk, amiben a processzor is több magos, meg maga a gép is 100* jobb...


2011. aug. 20. 10:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy magos. Korszerűtlen? Ezeket netezésre találtak ki, annak tökéletesen megfelel.
2011. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én tabletet sem vennék, 60-ért, akkor inkább netbook.

amilyen gyorsan elavulnak azok is.



enyhén szólva azért van ég és föld különbség a gagyi 80 ezres 2 magos és a 160 ezres 2 magos között


netbookot az vesz, aki sokat van ÚTON, tehát esélye sincs lepakolni a notebookját a kávézóban, vagy a vonaton/buszon.

Notebookot az vesz, aki heti rendszerességgel, több napra elutazik.


1 napot meg ki lehet bírni egy wifis telefonnal, vagy tablettel.

2011. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

egyesek nem bírják használi a googlet?

[link]

vagy simán felmész az intel honlapjára és megnézed...

amúgy nem mindenki a hűdenagy teljesítmény miatt veszi a gépet, helyesbítve akinek netbook kell, az nem a csillivilli vidkártya meg erős proci miatt veszi, hanem, hogy könnyen hordozható és kicsi legyen, a lptopot meg nem olyan egyszerű mint a netbookot...

2011. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Ki mondta h csili vili vga miatt kell notebookot venni?

Én arra értem hogy egy notebook sokkal jobb mint a netbook, és nem sokkal drágább... Egy 1,6GHz-es proci meg nem sok mindent bír még úgy sem ha csak netezel rajta, amúgy meg csinál mást is az ember a gépen míg netezik, pl zenét hallgat meg ilyenek...

Ha 50körül lenne egy netbook akkor azt mondom megéri, de így nem...

2011. aug. 20. 10:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Én a gyerekkorom nagyrészt egy 1.7es Intel celeronon töltöttem és sokat kibír sznob vagy kérdező...
2011. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Második:

Na a tablet meg tényleg nagy baromság, az annak való, aki net nélkül még egy kis időt sem bír ki, akkor már tényleg jobb a netbook mint a tablet. Nyilván egy 160ezres 2magos processzorú gép sokkal jobb mint egy 80ezres, de a 80ezres 2magos simán lepipálja a netbookot...

Aki úton van, az am annyira nem is tud gépezni, szóval szerintem ez a netbook is baromság, annak való ez is mint a tablet, hogy nem tud meglenni gép nélkül egy percig sem. De abban viszont tényleg jó, hogy akinek sok cucca van, nem kell még egy notebook táskát sem cipelnie.

Szerintem ha pl nyaralni vagy, akkor akár több hetet is ki lehet gép nélkül bírni.

Amúgy egy wifis teló még mindig olcsóbb mint a tablet pl.

2011. aug. 20. 10:30
 7/15 A kérdező kommentje:

"Én a gyerekkorom nagyrészt egy 1.7es Intel celeronon töltöttem és sokat kibír sznob vagy kérdező..."


Na igen a gyermekkorodat, ma már egy program elfuttatásához is sokkal jobb gépigény kell, gondolok itt pl olyan alap dolgokra h office...

Am nekem is volt 1,6-os AMD-m,(asztali gép) de k.rva lassú meg f.s volt...

2011. aug. 20. 10:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Biztos teleraktad a szarjaiddal... én azon a gépen még Zmodellerrel dolgoztam!
2011. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem raktam tele jobban mint a mostanit...
2011. aug. 20. 10:40
 10/15 anonim ***** válasza:
nyomj alt+ctrl+del-t és nézd meg, hogy a szarjaid mekkora részét eszik a ramnak és a cpu-nak aztán szorozd meg 2 vel és megtudod mennyire terhelt volt a régi géped
2011. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!