Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Amikor bekapcs...

Mitől lehet ez? Amikor bekapcsolom a gépet, kb. fél óráig normálisan megy, aztán egyszer csak belassul az egész.

Figyelt kérdés
Annyira belassul, hogy muszáj újraindítani, akkor egy darabig megint jó, aztán megint belassul. Nincs tele a merevlemez, nem futtatok egyszerre sok programot, vírus sincs rajta, töredezettségmentesítést csináltam, nem tudom, mit kezdhetnék még vele.
2011. aug. 16. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
telepítsd újra az oprendszert...nem tudhatod,mi fut a háttérben,mi terheli le...lehet,hogy vírusos...
2011. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rons ***** válasza:

lehet h bad sectoros a vinyó.

Magyarul:A Merevlemezed tönkremegy és ments gyorsan a fileokat mert:[ szép lassan eltűnnek fileok és pár (kép, videó, zene, program) nem megy, hibásan meg, nem jelenik meg, leáll.]

lementessz mindent amit tudsz, és veszel egy újat, vagy legalábbis ments mindent. :(

|velem is ez történt, csak én ott kaptam észbe, hogy 1 óra használat után 8perc alatt áll le normálisan|


nem biztos, de az én helyzetem is hasonló volt (csak nem win xp)

2011. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem három éves gép játssza ezt, lelassult, vírus, trójai nincs, viszont eltűntek a Windows játékok. Tudom, mi okozza, egy káros Javascript kód jutott be és megsérült az XP SP3, blokkol az ESET. Nem lehet a vinyó, ahhoz túl fiatal a gép és a nettel nincs is gond.
2011. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Helló, az utolsó Windows frissités óta van ez? Nálam igen. Nem a Microsoft rontotta el valamelyik frissitést?! (XP Professional SP3 az op.rendszer).
2011. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rons ***** válasza:

23:52 akkor nálad nem ez a probléma!

|Én nem neked hanem a kérdezőnek válaszoltam!

|És feltételeztem, hogy ha most írja akkor feltételezem hogy a probléma |új.

|De attól függeltlenül 23:52, lehet hogy nálad is ez van, csak |lassabban.

|A hároméves vinyó már nem "új" és ha a vásárlás után is ilyen volt |akkor gyári hibás(és hiába lett volna a válaszod.)! meg ráadásul nálad is lehet mert azt írtam le h |pár program zene stb tűnik el! :)

És honnan tudod hogy jól megy a másik gépe? (ez kívül nem látszik!)


20:24

egyébként még mindig az én ötletem mellett tartok ki, de nem kérdeztem meg időben és a merevlemez tönkrement (be se tudtam jelentkezni)

Milyen oprendszered van? Ha biztos nem vírusos a géped akkor biztos ez van.(nálam úgy volt hogy a vinyó ami tönkremenőben volt lassan ment. pl.: 2Mb-ot 1mp hejett 25mpalatt másolt át.)

2011. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!