Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy Acer aspire one...

Vettem egy Acer aspire one 522 netbook-ot, de 3 napra rá elromlott. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Mivel már a megvétele elött utána jártam ennek a netbooknak, azt olvastam hogy 1Gb ram nem lesz elég a Win7-nek így mikor megkaptam csomó videót megnéztem hogyan lehet bővíteni, a harmadik napon felbontottam a gépházat hogy előre leteszteljem magam, hogy fel tudom nyitni a ram megvétele előtt ( ekkor még normálisan működött). Nos kivettem az 1gb-os gyári ramot meg a vinyót hogy megnézegessem, majd szépen vissza helyeztem őket a helyükre. Miután vissza tettem az aksit a gépbe, akartam volna elindítani, de fúra kattogó hangot adott ki majd sípot, nem volt kép sem a kijelzőjén, még a bios-t sem hozta be). Mi lehet a probléma???
2011. aug. 13. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
gratulálok! garancia megszűnt! mert felnyitottad... Nem gondoltál arra, hogy szakember segítségét kérnéd? És az sem mindegy milyen RAM-ot tettél bele...
2011. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az eredeti RAM-ot tettem vissza rendesen ahogy kiszedtem. De ettől nem kéne még hogy elromoljon :S
2011. aug. 14. 11:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvan a baj oka! Bénán tettem vissza a Ramo-t, és mivel ennek a gének nincs különálló vram-ja a Ram-ból vette el, de mivel nem volt a helyén rendesen így nem bírt elindulni :D
2011. aug. 16. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!