Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nincs...

Most mit csináljak? Nincs több hely!?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén barátokkal hülyültünk és csináltunk egy halom videót az újonnan kapott kamerámmal...hétfőn elutazom ahol majd filmeznék és ezért ráakartam pakolni a kameráról a gépre a videókat de megtelt a memória és még egy csomó videó van a kamerán. A számítógépről már minden lehetséges és felesleges dolgot töröltem de még mindig nincs elég hely... a kamerán lévőket meg nem akarom törölni mert szép emlékek számomra...de így meg nem tudok majd filmezni ha még rajta vannak a videók.:S

Valami ötlet?


2011. aug. 13. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ccleaner, de ne várj nagy csodát.
2011. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Smartguy86 ***** válasza:
Írd ki DVD-re a videokat
2011. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ccleaner nem ért sokat már próbáltam...nincs írom szal kiírni sem tudom... de azért köszi!
2011. aug. 13. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem érdemben senki nem fog tudni hasznos választ adni. Jóindulattól meg még senkinek nem lett több hely a gépén. Vegyél pendrive-ot, ennél jobbat nem tudok.
2011. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VODKA0710 ***** válasza:
Ha esetleg sokat utazgatsz, egyszer úgy is jól fog jönni egy hordozható HDD, vagy egy pendrive. Hordozható USB-s HDD-t ajánlok inkább a nagyobb kapacitása és gyorsabb írási/olvasási sebessége miatt. Arra már rá tudod tenni. De ha a gépen is kevés a hely (feltéve, hogy asztali), fontolóra vehetnéd ott is egy nagyobb HDD beszerzését, vagy csak egyszerűen berakni mégegyet adattárolónak (operációs rendszer nélkül használva). Arra elég lenne egy 500GB, vagy 1TB kaliberű HDD. Hordozhatónak pedig elég 250-500GB. Én ezeket tudom ajánlani, nem olyan drágák mostmár.
2011. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!