Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le sokszor a gépem?

Miért fagy le sokszor a gépem?

Figyelt kérdés
egy hónapja lett 84.OOO FT-ért "tuningolva", úgyhogy nem kéne ennek megtörténnie. 3 magos proci, aligha a sok program futtatása miatt van (amúgy sincs sok program egyszerre futtatva)
2011. aug. 10. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mostanában kissé hűvös idő van kint, szerintem az lesz a baj.
2011. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vírus?
2011. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek több hibája is lehet. Szerintem is kezdd egy vírusírtással. Ha ez sem segít akkor vagy memóriahiba esetleg tápegység.
2011. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nemrég lett újratelepítve, driverhiba okozhatja. Vírus is szóba jöhet, no meg a tápegység típusát is jó lenne tudni.
2011. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél Macintosh-t és a lefagyás a múlté lesz.
2011. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1.többször írtottam vírust, ráadásul nod32-vel, egyszer sem talált semmit, és nem lehet memória hiba, msot lett egy hónapja cserélve 2GB-ra,3magos proci, ATI HD 5570 vidi, gigabyte alaplap, 500GB hely, 500W tápegység, nagy és erős hűtővel
2011. aug. 10. 23:33
 7/7 anonim ***** válasza:
aztán az lényegtelen mit rakattál bele mennyiért,ha használt volt lehet hogy hibás,ha meg új volt akkor is lehet,vidd vissza a géped ha lefagy az nem normális dolog valami oka van neki,még ha erőlteted is hogy semmi oka nem lehet :S mellesleg MOcSKOSUL BEHÚZTAK 84ezer huffal
2011. aug. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!