Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pár napja sokszor minden...

Pár napja sokszor minden előjel miatt újraindul a gépem. Mit tehetnék? Bővebben lent:

Figyelt kérdés

van amikor 2X-3X egymás után,de ma pl 6 órát is kibírt restart nélkül.kb egy hónapja volt bent szervizben,vírusos volt,nagy küszködések árán tudták csak megcsinálni úgy,hogy a windows megmaradjon.az előbb elkezdtem egy filmet betölteni,de újraindul.megpróbáltam megint,ismét restart.most bírja egy 15 perce,de nem merem elkezdeni betölteni a filmet,mert tuti megint újraindul.mit tehetnék?nagyon szeretném megnézni a filmet.ha kivenném a pipát az automatikus újraindításból(:D),nagyon sokat ártanék?vagy inkább szervíz?nem igazán értek hozzá...

tudom hogy sok hasonló kérdés volt már,de semmi használhatót nem találtam.

előre is köszi!


2010. márc. 14. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Táp para valszeg. Szedd ki, aztán szét és a port fújd ki belőle teljesen hátha jobb lesz. Ha nem lett jobb akkor új, vagy alaplap hiba. Egy próbát mindenképp megér. Nekem is ugyanez volt, azóta jó. (de miért nem format c:? sokkal egyszerűbb mint javítgatni a windowst)
2010. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Formazd le és telepítsd újra a windowst. Vírusos még az a gép mindig. Nálunk is ez volt.
2010. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és hogy tudnám megmenteni a dolgaimat,hogy ne törlődjenek?én meg tudnám csinálni az újratelepítést vagy bízzam szakemberre?
2010. márc. 14. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:

égesd ki CD-te...

ha nem értesz hozzá/ nem telepitettél újra akkor inkább bizd!

2010. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!