Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ip cím meg szerzése email nélkül?

Ip cím meg szerzése email nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki egyszer neki kezdet írogatni nekem hogy meg késel meg hogy meg veri a barátnőmet és bántalmazta is de nem találom meg öt sehol akár hányszor találkát beszéltem meg Vele soha nem jött ki azt szeretném kérni hogy valaki Szereze meg nekem az ip címét az email címe nincs a tulajdonomban csak egy facebook adatlap ha valaki tudna segíteni nagyon meg Köszönném
2011. aug. 4. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Te mind földi halandó nem fogod megtudni. E-mail cím alapján is nehéz visszafejteni, de még ha ne adj isten megtudnád akkor is csak városra pontosan tudod behatárolni, és azzal is előfordul hogy jó pár km-t téved.
2011. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát :)
2011. aug. 4. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
ne akkarj vele találkozgatni,VESZÉLYES lehet,kitudja milyen ember.Szerintem jelentsd a facebooknak
2011. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de meg ütöte a barátnömet és még bántalmazni akkarta azt nem hagyhatom anyiban
2011. aug. 4. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:
és a barátnődtől megkérdezted hogy tényleg megütötte-e?Mert tudod vannak olyan emberek akik csak azért írnak ilyet fenyegető üzenetet hogy megijesszenek.Amúgy meg honnan tudta meg hogy a barátnőd hol lakik?
2011. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint el akarsz menni megverni a srácot? Ilyen ügyekben van egy szervezet, ami illetékes... hm.. hogy is hívják... ja igen: RENDŐRSÉG!!!
2011. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah, ezt a rendőrségnek kell jelenteni. Na ők képesek megtalálni neten keresztül a csávót ne aggódj. Ha tényleg komolynak tartod a fenyegetéseket ne habozz feljelenteni a csávót.
2011. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mégis hány éves vagy? 10?? Max.

Ezt csak egy bugyuta 10 éves írhatta.

Inkább játsz valami hülye játékkal.

2011. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és te minek irsz ide ha hülyeségnek tartod inkáb megy és alud ki
2011. aug. 6. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!