Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Webzenes Archlord nem indul....

Webzenes Archlord nem indul. Miért?

Figyelt kérdés
Kliens részen is túljutok fel van patchelve.Rányomom, hogy start utána pedig azzal szembesülök, hogy bejön a hack elleni progi és utána fehér kép.Feladatkezelőbe azt írja NEM VÁLASZOL.Ilyenkor mi van?Hogy indítsam el úgy, hogy működjön is?(=
2011. aug. 1. 23:52
 1/5 anonim válasza:
hát mikor elinditod az archlordot akkor sokáig jön be és addig fehér lesz a kép, sokat vársz és vársz és vársz utána bejön a játék :D
2011. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen addig eljutottam de ott viszont a szervereknél angolt és magyart ír és nem tudok kattintani ilyenkor mi van?(=
2011. aug. 2. 00:05
 3/5 A kérdező kommentje:
kb félóra-1 órát vártam mire nagy nehezen eljutottam a választóshoz. Arra emlékszem 2 lehetőség van de egyikre se enged kattintani(=
2011. aug. 2. 00:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Europa és Ameria regionál nem lehet kattintani
2011. aug. 2. 01:16
 5/5 drgdf válasza:
nálam is ugyanez a helyzet, tud valaki megoldást?
2012. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!