Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Archlord. Ingyen karakter?

Archlord. Ingyen karakter?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy aki játszott az Archlord nevű mmorpg-vel, annak megvan-e még az accountja.. Az accounton egy lvl67+ elementalist és/vagy 56+ mage érdekelne. A kérésem, ha már úgysem játszol, és nem akarod pénzért eladni, akkor megkaphatnám ingyen?:) Ha még a codemasters kori account-od van (vagyis nem webzen client-es), akkor kérném a CM felhasználónevet is, és az accountnál található vörös kódot is :) Köszönöm szépen, választ ide is, és privibe is várok ^^
2010. jún. 18. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Csá, bocsi az OFFért.

Milyen szerón játszol? Mert én nemrég kezdtem (régebben játszottam de a váltás idején abbahagytam és egy új accountal nyomom) , és jó lenne együtt tolni mert nem sok magyar szót hallok a szerókon, ha téged érdekel!??

2010. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Brumhart-on játszok. Elég sok magyar van, a játékosok többsége szinte az :) Nagyon sok magyar guild-del. De még találkozhatsz Gaiahon-on vagy Evengardán is.. De sztem Brumharton van a legtöbb. A karim neve Ladywinter, ha érdekel :)
2010. jún. 18. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah mondjuk gondolhattam volna, mert én az új európai Deribelle szerón játszok, mert nem akartam lemaradni a többi játékostól (szintben) ezért erre a szeróra mentem. Akkor sajnos ez nem lehetséges :'(
2010. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!