Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék venni új hard...

Szeretnék venni új hard disket, megérné?

Figyelt kérdés
Akarok venni új hard disk-et mert van bent a gépembe egy 160 GB-os de az már nagyon tele van!!! Utána néztem és találtam 1 TB-os belső hard-ot 50 Euróért újan garanciával együtt... Megérné??? Mivel nagyon sokat szoktam letölteni játékokat, filmeket, zenéket... azért kellene (a netemhez képest nagyon sokat mert csak 1 Mb-es netem van)
2011. júl. 26. 22:46
 1/6 asddaasdda ***** válasza:
simán enyiért nem veszel itt ilyet
2011. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olyanról is hallottam hogy a Samsung meg mg valamelyik gyár hibás Hardokat ad ki (2 TB ,meg az 500 GB-osokat)úgy értem hogy 2 TB-ot ir rjta meg ha berakod a gépbe akkor is annyit mutat de pl. 200GB-nál tövább nem birod megtölteni.... Ez igaz?? Ezt halottam....
2011. júl. 26. 22:58
 3/6 asddaasdda ***** válasza:
ez hamis hirestelés hogy lejárassák a samsungot
2011. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Manapság (főleg, hogy megjelentek a HD filmek) én is hasonló problémával találtam szembe magam, de az az igazság, hogy minden vinyó betelik egyszer.

Szóval én már messze nem új belső tárhelyben gondolkodom, hanem több külső tárhelyem van, téma szerint leosztva.


Az árról.

Mivel többnyire vélhetőleg fontos az adat amit eltárolsz én óvva intelek a gagyi kategóriától!

Most megveszed féláron aztán amikor megadja magát 1,5 év után akkor jókora anyag veszik oda.


Én mint mondtam külső egységeket veszek és az első kettő kivételével most már erre álltam rá:

[link]


Csak egy usb csati kell neki, a táp is onnan van.

Ütés, por és víz álló és az ára korrekt.

2011. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De hogy bir elromlani 1.5 év után mikor 3 éves garancia van vele??? Milyért jobb a külső hard mint a belső??
2011. júl. 27. 10:06
 6/6 anonim ***** válasza:

"...De hogy bir elromlani 1.5 év után..."

Minden al tud romlani és a bóvlik jobb eséllyel.

Persze nem 100%, de más az eshetőség.


"...Milyért jobb a külső hard mint a belső??..."

1, Ha idővel még több hely kell, akkor nem rakhatod az összeset belülre, max mindig nagyobbra cseréled a mostanit.

2, Nem 1 hatalmas tárhelyen van az összes anyag, így baj esetén nem veszik el minden.

3, Árammegfutás, villámcsapás esetén ha tönkre megy a gép nem lesz baja a mentett cuccoknak (ami nem volt rácsatlakoztatva).

4, Mobilis az adat tárolód, tehát ha hozni vinni kell zenét, filmeket, akkor egyszerűbben is megteheted.

5, Átlagban sokkal de sokkal hosszabb az élettartam, mert nem folyamatosan jár az adathordozó vinyó!

2011. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!