Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA SA 5-10 perc játék után...

GTA SA 5-10 perc játék után lefagy, elképzelhető hogy a játék hibája?

Figyelt kérdés

Intel Pentium 2.80GHz,1GB RAM,NVIDIA GeForce4 MX 400 (64mb).

Erről a gépről lenne szó,tudom nem egy csúcs gép de megy simán rajta a GTA,de 5 perc játék után lefagy :S gondoltam hardver túlmelegedés miatt,szereltem ventit a vidikártyára,processzorra még1et így 2 hűti de semmi,mellesleg alapból 38-40 fok körül mozog everest szerint,játék közben 55 körülire melegszik ez jó? vagy mitől fagyhat a gép? lehet nem is a gép hiba hanem a játék? de akkor el se kéne indulnia,vagy én nem tudom :S


2011. júl. 18. 11:00
 1/3 A kérdező kommentje:
jah vidikari nem MX 400 hanem MX 440,bár nem hiszem hogy számít valamit
2011. júl. 18. 11:02
 2/3 A kérdező kommentje:
azt hiszem megvan a probléma,a slave vinyó szarakszik,furcsa kattogásokat adott lefagyás előtt,lehúztam azóta jó minden,de nem tudom mi köze hozzá amikor nem is arra van telepítve a játék,egy 300MB-os fájl van rajta más nem
2011. júl. 18. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt rossz volt a videokártyám de szerencsére garanciába kicserélték ingyeny (17000 ft) lett volna!
2011. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!