Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 videokártyát egyszerre bele...

2 videokártyát egyszerre bele lehet rakni a gépbe? Ha igen akkor nem akadnak össze? Vgagy játék közbe mind2 megy?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

CrossFire (AMD megoldása), SLI (nVidia)

De szerintem nem éri meg, csak az aki nagyon ráér, és pénze is van.

Több hőt kell elvezetni a gépből, hangosabb lesz a hűtés, talán még többet is fogyaszt, mint egy erősebb videokártya. Csak a baj van vele. :)

2011. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát Radeonba ugye van Crossfire nVidia-nál asszem meg az SLI.De pl ilyen nem lehet radeonnál hogy:HD 5750+3870 hanem ugyan az=hd 5750+5750.Szerintem nVidia-nál is így működik.
2011. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak ugy olcsobban jönne ki mert az uj nvidia 170k:S
2011. júl. 11. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Minek megvenni a legfelsőbb kategóriás termékeket?

GTX560Ti / GTX570, Radeon HD6950/70 is bőven viszi az újabb játékokat, FullHD-ben.

2011. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik új GTX590 mert az 126E Ft [link]
2011. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, bármely két crossfire képes vagy bármelyik két sli képes kártyát össze lehet rakni, csak az erősebb visszaskálázódik a gyengébbikhez. ezért szokták ajánlani, hogy teljesen egyforma kártyákat tegyél bele.


ha összeköttetés nélkül akarsz 2 kártyát beletenni, akkor szerintem csak a magasabb prioritású helyen (procihoz közelebbi) fog működni.

2011. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!