Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Webkamerával képet készíteni...

Webkamerával képet készíteni hogyan lehet?

Figyelt kérdés

WIN7 van a laptopomon és nem tudok képet csinálni a webkamerával.tudnátok segíteni?(pontosabban nem tudom hol kell megnyitni a webkamerát)


skypon tudtam csinálni,de azt nem tudom lementeni a gépemre.

előre is köszönöm :)


2011. júl. 7. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem tudom 7esen hogy van mert nekem xp-m van de ha bemész sajátgépbe akk ott kéne lennie
2011. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz, akkor a videókártyának van egy szoftvere a gépen, amit megnyitva különféle opciókat lehet vele beállítani! De nézd meg a webkamerád tipusát, és a google használatával szedj le hozzá egy szoftvert!
2011. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

xp-n tudom hogyan kell mert ott már csináltam,de ezen nem tudok :S

főleg h nem vagyok valami informatikai zseni úgyhogy nem értek hozzá...egyáltalán nem :s

2011. júl. 7. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!