Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A netbook a beépített webkamer...

A netbook a beépített webkamerával csak fotózni tudok, videót készíteni nem. Nincs külön programja, úgy használom, hogy sajátgép, és "képolvasók és fényképezőgépek". Létezik valami program amit lehet ilyenhez használni?

Figyelt kérdés

Ott egy ikon, hogy WabCam arra rámegyek, és akkor megnyitja, de azt is csak ilyen windowson felületen, szóval semmi saját program...

Acer márkájú a gépem.

Azért kérdezem igazából mert ugye asztali géphez van külön webkameránk, és az tud minden félét, mondjuk tudom, azért mert van programja, ez meg csak egy ilyen kis egyszerű kis cucc, ami csak inkább gondolom videotelefonáláshoz van...


2011. jan. 6. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
az acer oldalán keresel driver-t
2011. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nézd meg a gyártó honlapján hogy van e hozzá szoftver
2011. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó oké, megnéztem az acer honlapján meg is találtam őket, de van többféle kamera program... most akkor tökmindegy hogy meilyket szedem le? Mindegy, kipróbálom...
2011. jan. 6. 15:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó oké, megnéztem az acer honlapján meg is találtam őket, de van többféle kamera program... most akkor tökmindegy hogy melyiket szedem le? Mindegy, kipróbálom...
2011. jan. 6. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!