Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt majd hogyan lehet újratele...

Ezt majd hogyan lehet újratelepíteni? (part. Kérdés|bőv lent)

Figyelt kérdés
Egy tesómnak a pasija telepített nálam egy winXP-t nem voltam itthon. Nem csinált partíciót,mondván ugye csak 40GB-os merevlemezem van.Hogyan telepítsem így újra?-értek hozzá,de ilyennel még nem találkoztam,és nem tudom mi lenne a telepítésnél.Válaszokat,és nem lecseszéseket *Köszönöm*.
2011. júl. 7. 13:23
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Nem kell újratelepíteni a rendszert ahhoz, hogy partíciókat hozhass létre. Kismillió ingyenes partíció manager program van, még a Windows -ba is van egy fapados beépítve.

Pl.: GParted

Leírás: [link]

2011. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mugen ***** válasza:
Mit szeretnél pontosan? Szeretnéd ha 2 partíciód lenne? Miért szeretnéd újratenni?
2011. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is jól van egy 40 gigás lemez egyben is,igazán nem kell ezt még osztani
2011. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na most 2 windows van rajta,nem tudom hogy miért,de ha jól tudom nem formázott valami ilysmi...én csak azért kérdem mert 64mb videókártya 2szer 256 azaz 512mb RAM 1,5 Ghz proci elég kicsi,nekem meg elég szar ha kapok egy vírust és kényelmesebb lenne újratelepíteni...csak azért kérdem hogy hogyan "tudnám" ugyanígy megoldani,hogy ugyanígy legyen,de magaújratelepíteni ha nincs partíció...
2011. júl. 7. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!