Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan növelhetném meg a...

Hogyan növelhetném meg a számítógépen virtuális memóriáját?

Figyelt kérdés

Interneten szoktam játszani, és a játék közben a gép elég sűrűn kiírja, hogy kevés a virtuális memória, megnöveli azt, és e miatt sajnos lelassul az egész, és nem is működik megfelelően.

Szóval, meg lehet valahogy növelni? Vagy mit kell csinálni ahhoz, hogy jó legyen?

Sajnos nem értek hozzá. 25/L


2011. jún. 23. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mit használsz win7/xp..?

Win7nél:

Vezérlőpult-->rendszer és biztonság-->Rendszer-->Speciális beállítások-->Teljesítmény-->beállítások-->Speciális-->módosítás..

2011. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ja xp lemaradt..ha azt használsz akkor ittvan hozzá egy videó ami lépésról-lépésre leírja(megmutatja),hogy mit kell csinálnod:

[link]

2011. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Üdv :)

Oprendszered ?

2011. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ettől nem lesz gyorsabb.

Inkább vegyél a gépbe még memórát. Kérj meg valakit, hogy nézze meg milyen kell bele, és fér-e még bele. Vagy le lehet-e cserélni nagyobbra azt, ami benne van.

2011. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nagyon gáz vagyok,de honnan tudjam,hogy hanyas XP vagy milyen oprendszer van rajta?

(nagyon szégyellem magam, megígérem nektek,hogy utánnanézek ennek-annak,hogy legalább fogalmam legyen a dolgokról.)

Köszönöm a válaszokat.

2011. jún. 23. 16:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Jobb gombbal kattints a "Sajátgép"-re, aztán a megjelenő menüben a "Tulajdonságok" menüpontra.

Az ezután megjelenő ablakban ki van írva.

2011. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én is alig hiszem el, de megtaláltam. Köszi. :)

Microsoft Windows XP Professional 2002-es verzió

Szervízcsomag 3

Celeron (R) CPU 2.66GHz 2.67Ghz 496Mb Ram

2011. jún. 23. 16:38
 8/11 anonim ***** válasza:

512 MByte ram van a gépben, de a videókari elvesz 16 megát, ezért csak 496-ot látsz.


Ez kevés. Játékhoz jó ha van legalább 1024 MByte ram a gépben.

Szerintem jelenleg két darab 256 megás ram modul van a gépben. De nem tudom megmondani milyen típusú, vagy hogy van-e még mellettük szabad hely, ahova tudál tenni.

Kérj meg valakit, hogy nézze meg, vagy olvass utána, hogyan lehet a gépet szerelgetni :)


[link]

2011. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

start-vezérlőpult-rendszer-speciális-kék sinnel teljesitmény

beálitások..speciális,,modositás GOMB

2078 és 4096 :)

A winyon mindig maradjon 7 GB szabad terület:)

2011. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. jún. 24. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!