Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dell laptoppal kapcsolatban...

Dell laptoppal kapcsolatban segítesz?

Figyelt kérdés

1. Nem jelzi ki a vezeték nélküli hálózatok listáját. Egyszer elvitte a vírus, előtte mutatta a Wifi-ket. Hol lehet beállítani, hogy ismét legyen kis számítógép ikon a jobb alsó sarokban és tudjak kapcsolódni az otthoni vezeték nélkülire?


2. Mennyit érhet a gépem? Dell Latitude D 600-as, kb. 7 éves, már én is használtan vettem. Egész lassú, az aksija nem túl jó, sajna az infrája sem működik. Ezeket leszámítva minden oké rajta. Te mennyiért vennéd meg? Mennyit ér? Újan elég drága. De láttam tegnap neten, hogy 36 ezer és nagyon kiakadtam rajta :((( CSak ennyit érne már?


2011. jún. 14. 05:43
 1/7 anonim ***** válasza:
hát 36ért már 3-4 éves gépeket lehet venni, az én két éves asusomat 65ért alig akarták elvinni.
2011. jún. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Oprendszer ujratelepite, illesztoprogramok telepitese szerintem megoldja a problemat.


2. Szerintem is 30 korul erhet, esetleg ha talalsz egy "jo" vevot, akkor talan 40-45ig elmehetsz, de ahhoz mar iszonyu szerencsed kell legyen.

2011. jún. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Igen, a csapból is informatikai termékeknek folynak már.

Eszméletlenül nagy a túlkínálat a használt piacon is.


Sajnos annyi az ára, amit az előző hozzászóló írt.

2011. jún. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:-((( Köszi a válaszokat.. Esetleg az első kérdésre ötlet?
2011. jún. 14. 08:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Első kérdésre Windows újratelepítés. Ha gyorsítani akarsz a gépeden akkor pedig olvass utána, vannak nagyon jól használható Linux disztrók (terjesztések) amik egyszerűbben kezelik az ilyeneket, kevesebbet fognak a gépből, tehát gyorsabbak. Én kezdésnek ajánlanám a Lubuntu-t ez egy olyan operációs rendszer ami kevésbé terheli a gépet, gyors és egyszerű a kezelhetősége.Rádaádusl nem kap vírust.:) jelenlegi friss verziója a 11.04
2011. jún. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Lubuntuhoz ajánló:)

2011. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45 000 Ft és 36 000 Ft állapotától függ.
2011. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!