Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptoppal kapcsolatban lenne...

Laptoppal kapcsolatban lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Van egy asztali számítógépem, holnap viszont akarok venni egy laptopot mert elköltözöm (egyetem miatt) és oda jól jön egy laptop. Azt mondják hogy a legtöbb laptop nem igazán alkalmas játékokhoz. Viszont van egy játék amit továbbra is szeretnék nyúzni (PC-n tökéletesen megy). Viszont a játék dobozára meg rá van írva hogy ezen modellek laptop változatai nem támogatottak. Ez azt jelenti, hogy semmiféleképpen sem tudok majd játszani vele? Vagy csak rosszabbul fog futni? Vagy mit jelent ez?
2010. aug. 29. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudsz vele játszani, én is Crysist nyomok a laptopomon XD.


Írd meg hogy melyik játékkal akarsz játszani, és azt hogy mi laptopod neve.

2010. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sims 2-zni akarok :DxD

A leendő laptopom pedig egy HP Presario CQ61-420SH (WD436EA)lesz, ha minden igaz.

2010. aug. 29. 13:39
 3/5 arisa08 válasza:
Menni fog, szerintem, csak vagy szaggatni fog, vagy lassan megy. Viszont ne win 7-t vegyél,mert azon nekem se megy a sims3:S. Szurkolok, hogy a kettő menjen a tiéden.
2010. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem hasítani fog. Első vagyok!
2010. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

pedig pont win 7 lesz rajta :S:S

köszi a válaszokat!

2010. aug. 29. 23:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!