Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Édesanyám számítógépéről...

Édesanyám számítógépéről törölgettem a programokat, de iszonyat lassú volt. (? ) Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval 30mp volt csak az mire behozta a lomtárat. A netről nem is beszélve. Néztem a feladatkezelőt :

Cpu használat : 100%. Ez gondolom nem normális? mitől lehet, és mit kéne tenni?

köszönöm


2011. jún. 4. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor az alábbiakat szoktam:


1. Linux Live CD-ről bootolok és onnan futtatok mindent.

2. Ha biztos vagyok benne hogy valami kártevő van a gépen (itt is valószínű) akkor ezt használom: [link]



3. Ha nincs kártevő akkor Ccleaner (rendszer és registry tisztítás, bekapcsoláskor induló programok letiltása, az összes toolbar, plugin, ilyen-olyan adware letörlése), utána Defraggler (töredezettség-mentesítés)

2011. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontos konfiguráció, operációs rendszer, automatikusan induló programok listája, mikor lett telepítve.

Nagyjából ezek kellenek, hogy valamit lehessen mondani.

2011. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mekkora a rendszerpartíció?


Ha túl nagy akkor az a gond 10-15 gb-nál nagyobbat nem érdemes hagyni a windowsnak.


Én ajánlom a registry mechanic nevű programot de csaka törésével együtt hatásos, továbbá egy töredezettségmentesítést.


Ha ez sem segít akkor start menü futtatás, -> dcomcnfg, és felesleges szolgáltatásokat le lehet tiltani.

2011. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!